Virši - A AS

Vērtēt Novērtēts 1 lietotāji
  • Kalna iela 17, Aizkraukle, Aizkraukles pag., Aizkraukles nov., LV-5101
  • 65133677
  • www.virsia.lv
  • Šobrīd slēgtsNākamreiz atvērts: (pirmdiena od 8:30 - 17:00)
logo

Informācija

AS “VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar 55 degvielas uzpildes staciju tīklu visā Latvijā no kurām 51 ir pilna servisa un 4 pašapkalpošanās degvielas uzpildes stacijas. Kompānija darbojas kopš 1995. gada un, šo gadu laikā, kļuvusi par vienu no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē. "VIRŠI-A" zīmols apvieno kompetentu komandu, kvalitatīvus pakalpojumus, kā arī uz Klientiem orientētu servisu.

Klientu ērtībām "VIRŠI-A" degvielas uzpildes stacijās strādā plaši un ērti veikali, kuru koncepcija ir nodrošināt pilnu pakalpojumu un produktu klāstu.

AS “VIRŠI-A” ir viens no vadošajiem apkures degvielas tirgotājiem Latvijā. Uzņēmumam ir sava akcizēto preču noliktava un attīstīta loģistikas sistēma, kas sniedz iespēju klientiem nodrošināt ātrāko un ērtāko apkures degvielas piegādi pēc individuāli sastādīta grafika.

Septiņās no AS “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijām papildus fosilajai degvielai, iespējams automašīnu uzpildīt ar augstvērtīgu autogāzi.

Nozare

Degvielas un naftas produkti

Atvērts

pirmdiena 8:30 - 17:00
otrdiena 8:30 - 17:00
trešdiena 8:30 - 17:00
ceturtdiena 8:30 - 17:00
piektdiena 8:30 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Degvielas produktu tirdzniecība

Klientu atsauksmes

Pašreizējais uzņēmuma reitings

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi