Akvedukts, SIA KAC

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Šobrīd kompānija Akvedukts ieņem stabilu vietu sūkņu, ūdensapgādes, kanalizācijas, apkures, kā arī dārza preču vairumtirdzniecības tirgū.
Baltijas tirgū preču izplatīšana norit caur mazumtirdzniecības veikaliem, kā arī būvniecības un montāžas uzņēmumiem, kas ir tiešie "Akvedukts" klienti. "Akvedukts" klientu lokā ir arī novadu, pagastu un pilsētu pašvaldības uzņēmumi.
Par pastāvīgiem klientiem uzskatāmi vairāk kā 500 Latvijas uzņēmumi, kas nodarbojas ar tirdzniecību, ražošanu, būvniecību vai montāžu. Lielu preču apgrozījumu nodrošina arī vienreizēji projektu pasūtījumi no celtniecības uzņēmumiem un/vai pašvaldībām.

Klientiem, pasūtot preces, nav nepieciešams braukt uz Akveduktu Ķekavas pagastā, tās iespējams saņemt tuvākajā klientu apkalpošanas centrā. E-noliktavā sagatavojot pasūtījumus, iespējams norādīt, vai prece jākomplektē vairumtirdzniecības noliktavā, vai kādā no KAC. Veiksmīgus pirkumus!

Nozare

Apkures iekārtas, siltumenerģētikas iekārtas, Santehnika

Atvērts

pirmdiena 8:00 - 18:00
otrdiena 8:00 - 18:00
trešdiena 8:00 - 18:00
ceturtdiena 8:00 - 18:00
piektdiena 8:00 - 18:00
sestdiena 9:00 - 14:00
Saistītie uzņēmumiSaistītie uzņēmumi (6)
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

ūdensapgādes sistēmas

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi