''Eka paipalas'' paipalas,paipalu olas

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji

Informācija

Kkūpinātas, konservētas paipalas un paipalu olas., marinētas paipalu olas želejā ar sīpoliem, bietīšu sulas marinādē, karija marinādē, 

Paipalu olu lietošanas uzturā lietderīgums cīņai ar dažādām saslimšanām ir atzīts visā pasaulē, tās palīdz pret veselu virkni dažādu kaišu, kā arī atvieglo atsevišķu slimību gaitu. Sevišķi sekmīgi paipalu olu lietošana uzturā palīdz cīnīties ar hronisku holecistītu, bronhiālo astmu, sirds un nervu sistēmas saslimšanām.

Paipalu olas  ir bagātas ar vitamīniem un minerālvielām, turklāt vienā paipalu olas gramā ir 2,5 reizes vairāk A vitamīna, 2,8 reizes vairāk B1 un 2,2 reizes vairāk B2 vitamīna nekā vienā vistas olas gramā. Piecās paipalu olās, kuru masa ir līdzvērtīga vienai vistas olai, ir piecas reizes augstāks fosfora un kālija daudzums un 4,5 reizes lielāks dzelzs daudzums.

Atšķirībā no vistu olām, paipalu olas neizraisa alerģiju, bet gan tieši otrādi – spēj samazināt tās simptomus. Alerģiju ārstē ar īpašām vielām, ko satur paipalu olas, tās izmantojot dažādu pretalerģijas medikamentu izgatavošanā. Paipalu olās esošais lizocīms spēj sašķelt baktēriju šūnapvalku, aizkavējot audzēju veidošanos cilvēka organismā.

Turklāt paipalu olas nesatur holesterīnu, to sastāvā esošās vielas attīra asinis, normalizē asinsspiedienu, paaugstina hemoglobīna līmeni, no organisma intensīvi izvada radionuklīdus. Paipalu olās esošās uzturvielas palīdz organismam atjaunoties pēcoperāciju periodā, kā arī pēc infarkta.

Nozare

Pārtikas produktu ražošana
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

paipalu olas, gaļa

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi