Gauja AB SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
  • Centra iela 8, Gauja, Iņčukalna pag., Inčukalna nov., LV-2140
  • 67977989
  • gaujaab@tk.lv
  • Šobrīd slēgtsNākamreiz atvērts: (pirmdiena od 8:00 - 17:00)
logo

Informācija

SIA GAUJA AB ir starptautiski reģistrēta preču zīme, lielākā kažoku ražotāja Latvijā un viena no lielākajām kažokzvēru fermām Eiropā. Fermā, metodiska ciltsdarba rezultātā, ir radīts pirmšķirīgs šķirnes zvēru ganāmpulks. GAUJA AB kažokādas veiksmīgi konkurē ar labākajām Eiropā un pasaulē ražotajām kažokādām.

Kvalitāte

Lai nodrošinātu līderpozīcijas Latvijas tirgū un panāktu ekskluzīvu kvalitāti, daļa kažokādu tiek sūtītas ģērēt, tonēt un krāsot uz Itālijas uzņēmumiem – „Conceria Milanese” un „Eurotann”.

Salons

Jau 1997. gadā GAUJA AB uzsāka kažokādu izstrādājumu šūšanu, atverot savu kažokādu izstrādājumu salonu Rīgā, M.Juglas ielā 3 un šūšanas darbnīcas filiāli Tērbatas ielā 5 (pagalmā). Salona kolekcijā vienmēr atradīsiet vismaz 200 dažādus ūdeļādas kažokus un puskažokus, plašā izvēlē lapsādas kažokus un puskažokus, vairākus simtus kažokādu, un vairāk kā 1000 nosaukumu aksesuārus – cepures, apmetņus, apkakles, pelerīnes spilvenus, bērnu kažociņus, somas muftes un daudzkrāsainus boa. Šūšanas darbnīcās ir nodarbināti Latvijas labākie kažokādu meistari.

Individuāli pasūtījumi

Kažokādu izstrādājumus iespējams izgatavot katram personiski. GAUJA AB nodrošina kažokādu izstrādājumu labošanu un uzglabāšanu.

Cenas

Pieprasījums pēc kažokiem un kažokādu izstrādājumiem ar katru gadu ir pieaudzis. GAUJA AB ir kažokādu ražotāji, un tas dod iespēju uzņēmumam noteikt viszemākās kažokādu izstrādājumu cenas.

Nozare

Kažokādas izstrādājumi, kažokzvēru audzēšana

Atvērts

pirmdiena 8:00 - 17:00
otrdiena 8:00 - 17:00
trešdiena 8:00 - 17:00
ceturtdiena 8:00 - 17:00
piektdiena 8:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Kažokzvēru audzētava, Kažokādas

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi