Ķemeru nacionālā parka informācijas centrs

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Vasarās Ķemeros „Meža mājā” strādā tūrisma informācijas centrs un Ķemeru dzelzceļa stacijā - velonoma. Parka apmeklējumam tu vari izmantot jau gatavus, saplānotus maršrutus, vai plānot savu dienu pats, izmantojot lejuplādējamas tūrisma kartes.

Informāciju par Ķemeru nacionālo parku vari iegūt arī pa ceļam iegriežoties tūrisma inforācijas centros (TIC): Jūrmalas TIC, Tukuma TIC, Jelgavas TIC, kā arī šo informācijas centru mājas lapās un Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapā.

Tā kā Ķemeru nacionālais parks ir salīdzinoši jauns – izveidots tikai 1997. gadā, tāpēc daļa lietu, kas domātas apmeklētāju ērtībām – takas, norādes zīmes, informācijas stendi u.c. - vēl tikai top vai tiek rekonstruēti. Tāpēc aicinām aktīvi izmantot kartes, lai orientētos parka teritorijā. Tāpat aicinām sekot līdzi informācijai par jauniem apskates objektiem, kā arī apskates objektiem, kas ir slēgti uz remonta laiku. Informācija ir pieejama sadaļā Tūrisma kartes.

Nozare

Tūrisms un ceļojumi
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Tūrisms, Nacionālais parks

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi