Ruukki Latvija SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Tagad Ruukki ir daļa no SSAB

 Kā tērauda piegādātājs mēs uzskatām, ka Ruukki un SSAB apvienošana nākotnē nodrošinās labāku piedāvājumu mūsu klientiem. Mūsu mērķis ir izveidot uz Ziemeļvalstīm un ASV balstītu tērauda uzņēmumu, kas spēj nodrošināt globālo pieprasījumu un nodrošināt rentablu un elastīgu ražošanu. Apvienojot uzņēmumus, uzlabojas mūsu spējas izpildīt klientu prasības un piedāvāt vēl labāku apkalpošanu, plašāku izstrādājumu klāstu un plašāku ģeogrāfisko klātbūtni.

 
SSAB tērauda uzņēmējdarbības stratēģiskās jomas.

 Mēs turpinām savu izaugsmiperspektīvu augstas stiprības tērauda izstrādājumu (Advanced High Strength Steels — AHSS) un rūdītu un atlaidinātu & tērauda izstrādājumu jomā (Quenched & Tempered steels — Q&T), apgūstot jaunas nozares un ģeogrāfiskos apgabalus, kā arī turpinām ieviest inovācijas, lai nodrošinātu augstāķas kvalitātes tērauda izstrādājumus. Mūsu ambīcijas ir saglabāt līdera pozīcijas gan Ziemeļamerikas, gan ziemeļvalstu vietējos tirgos. Mums ir skaidrs mērķis attīstīt pakalpojumus ar pievienoto vērtību: sniegt klientiem dažādus tehniskos pakalpojumus , sākotnējo apstrādi un citus ar tēraudu saistītos pakalpojumus. Jaunais uzņēmums mums sniedz iespējas vēl vairāk pilnveidot darbu ar klientiem, pastāvīgi uzlabojot piegādes uzticamību un kvalitāti.

Nozare

Jumtu segumi

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 17:00
otrdiena 9:00 - 17:00
trešdiena 9:00 - 17:00
ceturtdiena 9:00 - 17:00
piektdiena 9:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Jumtu segumi

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi