EURORISK Latvia SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

EURORISK ir vietējā kapitāla apdrošināšanas brokeru kompānija, kas piedāvā kvalitatīvu riska vadību un apdrošināšanas pakalpojumus klientiem visā Latvijā. EURORISK darbojas jau 7 birojos – Bauskā, Iecavā, Jelgavā, Cēsīs, Rīgā, Daugvpilī un Liepājā.

EURORISK komandai piesaistīti labākie apdrošināšanas un citu tirgus segmentu speciālisti, kuri ilgtermiņā spējuši pierādīt ne tikai profesionalitāti apdrošināšanas nozarē, bet arī apveltīti vienlaikus – ar kreatīvu un uz klienta vajadzībām orientētu domāšanu.

EURORISK komandas darbs ir pamats tam, ka klients saņem savām vajadzībām atbilstošus augstākā līmeņa apdrošināšanas un riska vadības pakalpojumus laikā un kvalitātē.

EURORISK ir viena no 10 lielākajām apdrošināšanas brokeru kompānijām Latvijā, kas apkalpo vairāk kā 1000 lielos un vidējos uzņēmumus dažādos pakalpojumu, ražošanas, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības segmentos, tādēļ esam pamatoti gandarīti par savu klientu un viņu sadarbības partneru sniegto atzinīgo novērtējumu.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi