WESS select autosalons

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Ar 2013.gada 1.oktobri WESS Select ir kļuvis par autorizētu BMW Servisu Latvijā. Nodrošinot visaugstākajiem standartiem atbilstošus servisa pakalpojumus un individuālu pieeju katram klientam, WESS Select definē jaunu apkalpošanas kvalitāti. Uzņēmums WESS Select klientu ērtībām piedāvā plašu pakalpojumu spektru, tai skaitā mazlietotu BMW automobiļu tirdzniecību, Trade-in pakalpojumus, automobiļu kreditēšanas un līzinga pakalpojumus, papildaprīkojuma uzstādīšanu, BMW oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī automazgātavas un pulēšanas pakalpojumus. WESS Select apmeklētājiem tiek piedāvāta plaša bezmaksas autostāvvieta, bet autoservisa klientiem ierīkota ērta atpūtas zona, kā arī pieejams internets un bezmaksas Wi-Fi.

Jaunais, izsmalcinātais WESS Select salons ir būvēts 2007.gadā bauhaus stilā, tas atbilst jaunākajiem BMW arhitektūras un dizaina standartiem un atzīts par vienu no modernākajiem Eiropā. Salona ekspozīcijā iespējams izvietot līdz pat 15 automobiļu, bet autoservisā ierīkotas 17 automobiļu remonta vietas.

Nozare

Vieglo automašīnu tirdzniecība

Atvērts

pirmdiena 8:00 - 20:00
otrdiena 8:00 - 20:00
trešdiena 8:00 - 20:00
ceturtdiena 8:00 - 20:00
piektdiena 8:00 - 20:00
sestdiena 8:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

BMW automašīnas

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi