Norvik Apdrošināšanas brokeris

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA „Norvik Apdrošināšanas Brokeris” ir Norvik Bankas meitas uzņēmums, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus visām ieinteresētajām personām.

Viena no Norvik Apdrošināšanas Brokeris lielākajām priekšrocībām – tā ir iespēja ātri un kvalitatīvi salīdzināt visu apdrošinātāju piedāvājumus un izvēlēties klientam optimālāko apdrošināšanas variantu. Mēs sadarbojamies ar tādām apdrošināšanas kompānijām kā: AAS SEESAM Latvia, BALTA, Baltikums, BALTIJAS APDROŠINĀŠANAS NAMS, If P&C Insurance AS Latvijas filiāle, BTA Insurance Company SE, ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, AAS Gjensidige Baltic.

Apdrošināšanas brokeris, atšķirībā no apdrošināšanas kompānijām, nav personīgi ieinteresēts kādas konkrētas apdrošināšanas polises pārdošanā. Strādājot ar mums, Jūs ar garantiju iegādājaties drošu apdrošināšanas aizsardzību, netērējot laiku lai izvēlēties un salīdzināt alternatīvus apdrošināšanas piedāvājumus, uzticot profesionālim visas procedūras līguma noslēgšanai. Apdrošināšanas brokeris sniedz palīdzību iestājoties apdrošināšanas gadījumam.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi