Provectus SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Ņemot vērā apdrošināšanas brokeru tirgus piesātinātību ar dažādiem komersantiem mūsu primārais mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt augstu pārdošanas un līgumu apkalpošanas kvalitāti, kā rezultātā kvantitāte ir bijusi salīdzinoši sekundāra un drīzāk ir saucama par augstāk minētā mērķa izpildes augļiem. Mēs lepojamies ar maksimāli individuālu un tieši uz klienta apdrošināšanas nepieciešamību vērstu pieeju, kā rezultātā esam droši par klientu lojalitāti tieši Provectus kvalitātes standartiem.

Neskatoties uz uzņēmuma salīdzinoši nelielo vecumu, tā personāls ir bijis saistīts ar apdrošināšanas sfēru jau daudzus gadus un iepriekš iegūtā pieredze un zināšanas citos uzņēmumos tiek regulāri pilnveidota sadarbībā ar visām līgumsabiedrībām, uzraugošajām valsts institūcijām un regulējošajiem normatīvajiem aktiem, kas būtībā apdrošināšanas brokeru sabiedrības uzrauga, regulē un ar strikti atrunātu atskaišu palīdzību kontrolē līdzīgi kā apdrošināšanas sabiedrības, bankas un citas finanšu institūcijas.

Uzņēmuma misija ir sabiedrībā radīt plašāku izpratni par brokeru darbu, to sniegtajām prioritātēm un izskaust valdošos stereotipus par to, ka apdrošināšanas brokeru klātbūtne tikai izjauc apdrošināšanas tirgus balansu.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi