Bertini , SIA Larikons

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Kāzas ir brīnišķīgs notikums, laikam viens no svarīgākajiem notikumiem sievietes dzīvē un kāzu kleitas izvēlei ir liela nozīme. Mēs palīdzēsim Jums padarīt šo dienu par laimīgāko Jūsu mūžā. 

 

Kāzu salons „Bertini” palīdzēs Jums kļūt par skaistuma iemiesojumu, jo līgavas kāzu kleita ir patiess mīlestības, izsmalcinātības un grācijas simbols, iespējams tieši pie mums Jūs atradīsiet savu sapņu kāzu kleitu. Protams, katra līgava vēlas izskatīties neatvairāma šajā dienā. Atrast ideālo kāzu kleitu, par kuru Jūs sapņojāt kopš bērnības, lai jau ieskatoties spogulī Jūs varētu saprast — „šī ir īstā'. 

 

Mēs piedāvājam plašu elegantu kāzu kleitu kolekciju, katra sieviete jutīsies kā svētku karaliene šādā kāzu kleitā. Izdarīt pareizo izvēli un radīt savu neatkārtojamo tēlu Jums ar prieku palīdzēs mūsu konsultanti. 

 

Kāzu salons „Bertini” piedāvās Jums kāzu kleitu katrai gaumei no vadošajiem kāzu tērpu dizaineriem. 

 

Mūsdienās ir pieņemts precēties ievērojot visas tradīcijas un noteikumus, kā arī ņemot vērā mūsdienu modes vēsmas. Pieredzējuši mūsu firmas konsultanti būs uzmanīgi un rūpīgi ar Jums, viņi pastāstīs Jums visu par kāzu kleitu fasoniem un ieteiks Jums to, kas pasvītros Jūsu auguma priekšrocības un noslēps sīkās nepilnības. 

 

Mūsu salona šuvēja piedāvās Jums pāršūt Jūsu sapņu kleitu piemēroti Jūsu augumam, tas aizņems līdz 7 dienām atkarībā no sarežģītības. 

 

Kāzu kleitu salons „Bertini” — Jūsu pareizā izvēle! Kāzas ir priecīgākā diena. Piepildiet to ar laimi, uzdāviniet sev Svētkus!

Nozare

Kāzu saloni

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 19:00
otrdiena 10:00 - 19:00
trešdiena 10:00 - 19:00
ceturtdiena 10:00 - 19:00
piektdiena 10:00 - 19:00
sestdiena 10:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Kāzu salons

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi