Sportima,Sia Profitness

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

2001. gadā sākās projekts - radīt labāko fitnesa klubu Baltijā.

 

Projekts, kas dod iespēju trenēties gan profesionāļiem, gan sporta cienītājiem, un klubs, kas iekļauj sevī rehabilitāciju, atpūtu, relaksāciju, tematiskās satikšanās, seminārus, treningus un ceļojumus. Klubs visai ģimenei!

 

Kluba SPORTIMA durvis mūsu klientiem atvērās 11. aprīlī 2004. gadā. No šīs dienas sākās mūsu kopējais darbs ar Jums, pateicoties kuram, mēs esam kļuvuši ne tikai par draudzīgu kolektīvu, bet arī esam atraduši kopējas intereses. Par pamatprincipiem kluba darbā mēs esam paņēmuši Olimpiskos lozungus – „Galvenais piedalīties, nevis uzvarēt”, kā arī „Citius, Altius, Fortius” (augstāk, ātrāk, stiprāk). Pateicoties šiem principiem un Latvijas Sporta komitejas atbalstam, klubs SPORTIMA ieguva statusu „Nacionālā sporta bāze”.

 

Visas klubā izmantojamās ierīces tika ievestas ņemot vērā profesionāļu viedokļus. Mūs konsultēja Latvijas bodibildinga asociācijas (LABBA) vadošie sportisti, kuri kopš kluba atvēršanas katru dienu turpina vadīt nodarbības, konsultēt apmeklētājus:

 

par treniņu programmas izvēli,

par veselīgu uzturu,

par sporta uztura izvēli,

vada treningus un seminārus,

vada sacīkstes peldēšanā, spēka sporta veidos, estētiskajā vingrošanā,

organizē fitnesa tūres

un daudz ko citu.

Fitnesa klubs SPORTIMA kopā ar Latvijas bodibildinga asociācijas (LABBA) sportistiem 2010. gada septembrī piedalījās liela mēroga pasākumu vadīšanā skolniekiem ar nosaukumu „Jautrie starti”kas bija tēmēti uz veselīga dzīvesveida popularizāšanu starp augošo paaudzi!

 

Sīkāk par Latvijas bodibildinga asociācijas sportistiem Jūs varat izlasīt sadaļā "Mūsu kluba speciālisti", kā arī atrast nodarbību sarakstu sadaļā "Nodarbības".

 

Klubā SPORTIMA ir viss nepieciešamais labas fiziskās formas uzturēšanai, stresa noņemšanai un relaksācijai.

Nozare

Sporta organizācijas

Atvērts

pirmdiena 7:30 - 22:30
otrdiena 7:30 - 22:30
trešdiena 7:30 - 22:30
ceturtdiena 7:30 - 22:30
piektdiena 7:30 - 22:30
sestdiena 9:00 - 22:00
svētdiena 9:00 - 22:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Peldbaseini

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi