Čiekurs, SIA Daiļrade Koks

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA „Daiļrade Koks" dibināta 1994. gadā un šobrīd kļuvusi par vienu no vadošajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma panākumu pamatā ir ilggadēja un veiksmīga sadarbība ar Vācijas, Dānijas, Somijas, ASV un citu valstu mēbeļu importētājiem un katalogiem, kas ir ļāvis katru gadu palielināt eksporta apjomu un uzņēmuma apgrozījumu.

Uzņēmuma produkciju var apskatīt un iegādāties firmas veikalā "Čiekurs". Veikalā nopērkamas gultas, matrači, kumodes, grāmatu plaukti, galdi, krēsli, soli, trauku skapji, kā arī mēbeles priekšnamam un viesistabai. Ļoti plašs bērnu mēbeļu piedāvājums.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no masīva priedes un bērza koka, kā arī no krāsota MDF un finierētas skaidu plātnes. Pēc klienta izvēles izstrādājumi var būt lakoti, beicēti, eļļoti, vaskoti vai krāsoti.

Līdzās mēbeļu ražošanai uzņēmums nodarbojas ar mēbeļu furnitūras un apdares materiālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.

Nozare

Mēbeļu furnitūra

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 19:00
otrdiena 10:00 - 19:00
trešdiena 10:00 - 19:00
ceturtdiena 10:00 - 19:00
piektdiena 10:00 - 19:00
sestdiena 10:00 - 18:00
svētdiena 10:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Mēbeļu tirdzniecība, Mēbeļu veikals

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi