Venda - 2 SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA „Venda-2” - nodarbojas ar lietotu apavu un apģērbu mazumtirdzniecību jau kopš 1995.gada. Apavi tiek ievesti no Vācijas, kā arī no citām Eiropas valstīm un plašā sortimentā tiek piedāvāti 17 veikalos visā Latvijā.

Ilggadējā pieredze tirdzniecībā ir palīdzējusi izprast pircēju vajadzības un iespējas, tāpēc SIA „Venda-2” veikalos ikviens pircējs var iegādāties sev piemērotus apavus, izvēloties tos atbilstoši cenai un kvalitātei, kā arī atbilstoši savai gaumei.

Apavi SIA „Venda-2” veikalos ir piemēroti gan jauniem cilvēkiem ar dažādām modes prasībām, gan vecākiem cilvēkiem, kuriem ir ļoti svarīgs nosacījums apavu iegādei ir to ērtums.

SIA „Venda-2” veikalos ir iespējams iegādāties sieviešu, vīriešu un bērnu apavus, tostarp sporta apavus, un tie plauktos ir izvietoti atbilstoši izmēriem. Mūsu veikalos katrs pircējs var iegādāties sev piemērotus apavus, atrodot līdzsvaru starp cenu un kvalitāti.

Veikalu sortiments atbilstoši sezonai tiek papildināts un mainīts katru nedēļu, katram veikalam nodrošinot preču pievedumu konkrētā dienā.

Nozare

Lietotu apģērbu tirdzniecība

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 19:00
otrdiena 10:00 - 19:00
trešdiena 10:00 - 19:00
ceturtdiena 10:00 - 19:00
piektdiena 10:00 - 19:00
sestdiena 10:00 - 15:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Lietotu apavu tirdzniecība, Lietotu apģērbu tirdzniecība

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi