Atlas Motors SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Atlas Motors remontē visu marku automobiļus un piegādā arī to rezerves daļas. Tomēr īpašs ķēriens mums ir uz amerikāņu, Eiropas un Āzijas automašīnām, tāpēc pamatoti tiekam dēvēti par Neatkarīgajiem automašīnu speciālistiem. Atlas Motorā strādā automašīnu speciālisti, kuri ir ne tikai profesionāli meistari, kas ieguvuši pieredzi gan Latvijā, gan ārvalstīs, bet kopā - arī draudzīgs kolektīvs, kurš gatavs palīdzēt Jums un Jūsu auto.

 

Par spīti arvien lielākām iespējām piedāvāt tirgū lētākos ķīniešu izstrādājumus, mūsu riepu tirdzniecības politika ir nemainīga kopš 1994.gada - piedāvājam saviem klientiem tikai labus un pārbaudītus Eiropā un ASV ražotus riepu zīmolus un modeļus. Esam oficiālie Continental koncerna pārstāvji Latvijā, līdz ar to, spējam piedāvāt vairākas ikgadējos riepu testos pārbaudītas un Latvijas autobraucēju vidū jau iecienītas ražotāju riepas - Continental, Uniroyal, General Tire un Barum. General Tire riepas īpaši iecienījuši 4x4 džipu īpašnieki, pateicoties lieliskajai kvalitātes/cenas attiecībai un plašajam izmēru klāstam. Tirgojam un montējam arī pasaulslavenos Goodyear, Dunlop un Nokian modeļus, kuri īpašus komentārus neprasa. Piedāvājam arī riepu servisu - uzmontēsim, nobalansēsim, salāpīsim caurumus un ziemā arī saradžosim Jūsu auto riepas.

 

 

Nozare

Automašīnu rezerves daļas

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 19:00
otrdiena 9:00 - 19:00
trešdiena 9:00 - 19:00
ceturtdiena 9:00 - 19:00
piektdiena 9:00 - 19:00
sestdiena 9:00 - 15:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

riepu serviss

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi