Freko SIA

Vērtēt Novērtēts 8 lietotāji
  • Krustpils iela 93, Rīga, LV-1057
  • 67812662
  • Šobrīd slēgtsNākamreiz atvērts: (piektdiena od 9:00 - 18:00)
logo

Informācija

SIA "FREKO" galvenais darbības veids ir kancelejas un skolas preču vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, kases aparātu un POS sistēmu  tirdzniecība un tehnikas serviss.

Uzņēmuma filiāles ir Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Rūjienā, Valkā, Smiltenē, Ogrē, Saldū, Tukumā, Liepājā, Jelgavā, Aizpute,Daugavpils.

Mēs piedāvājam plašā izvēlē iegādāties kases aparātus,POS sistēmas , Datu terminālus ,svītrkodu skanerus ,svarus un ZEBRA uzlīmju printerus, veicam to garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī profesionāli augstā līmenī nodrošinām ar apmācību. Plašajā preču klāstā ietilpst arī svītrkodu uzlīmju printeri un izejmateriāli, kā arī marķēšanas pistoles un uzlīmes.

Otrs lielākais uzņēmuma profils ir kancelejas preču vairum- un mazumtirdzniecība. Esam Vācu firmas  Herlitz  un  Pelikan oficiālie izplatītāji Latvijā.       Mūsu piegādātāji ir ārvalstu kompānijas: Lama France (Francija), Open Data un Etiservise, Marcocolor (Itālija), Marco Dachs (Spānija), Herlitz , Pelikan un Stabilo (Vācija), Esselte (Zviedrija), Pensan (Turcija),Uchida (Japāna), Regal (Taivāna)  Aboz, Interfolija, Patio (Polija) u.c. No pašmāju ražotājiem visciešākie kontakti ir ar firmām Tehnoinform, Blok fabrika , ABC Jums un Talsu Tipogrāfija.

Nozare

Kancelejas preces

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

kancelejas preces

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Pašreizējais uzņēmuma reitings

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi