LUKoil Baltija R SIA

Vērtēt Novērtēts 1 lietotāji
logo

Informācija

Kompānija "LUKOIL" – atzīts Krievijas naftas rūpniecības līderis naftas izpētē, ieguvē, pārstrādē un naftas produktu realizācijā. Tās izveidošanas pamatā ir naftas koncerns, kurš tika dibināts 1991.gadā un apvienoja sevī naftas ieguvi rietumsibīrijas pilsētās Langepasa, Uraja, Kogalima un naftas pārstrādi Permas, Volgogradas un Novoufimskas pilsētu uzņēmumos. Pirmie burti šo pilsētu nosaukumos veido Kompānijas nosaukumu.

"LUKOIL" ir viena no lielākajām naftas kompānijām pasaulē pēc naftas rezerves un tās ieguves apjoma. Kompānija strādā pēc vertikālās integrācijas principa „no naftas urbuma līdz degvielas uzpildes stacijai”. Kompānija īsteno naftas ieguvi, tās pārstrādi, naftas produktu un smērvielu vairum un mazumtirdzniecību.

"LUKOIL"aktīvi darbojas ne tikai Krievijā, bet arī aiz tās robežām: Azerbaidžānā, Kazahstānā, Turkmēnijā, Irānā, Irākā, Ēģiptē, Alžīrā, Kiprā, Serbijā, Rumānijā, Bulgārijā, Baltijas valstīs, Baltkrievijā, Kolumbijā, ASV un citās valstīs. Uzņēmums pastāvīgi attīstās un tā darbība apņem arvien plašākus ģeogrāfiskos reģionus.

Viens no uzņēmuma prioritārajiem mērķiem – palielināt naftas produktu ieguvi un realizēt tos iekšējos un pasaules tirgos.

Nozare

Degvielas un naftas produkti

Atvērts

pirmdiena 0:00 - 23:59
otrdiena 0:00 - 23:59
trešdiena 0:00 - 23:59
ceturtdiena 0:00 - 23:59
piektdiena 0:00 - 23:59
sestdiena 0:00 - 23:59
svētdiena 0:00 - 23:59
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Degvielas produktu tirdzniecība

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Pašreizējais uzņēmuma reitings

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi