Skandi Motors SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Skandi Motors ir oficiālais Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnu pārstāvis Latvijā ar 15 gadu pieredzi automašīnu tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniegšanas jomā, kas savu darbību veic Rīgā un Liepājā. Skandi Motors autosalonos strādā augsti kvalificēti darbinieki, kuri spēj piedāvāt risinājumu jebkurai situācijai.

Skandi Motors piedāvā jaunu Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnu tirdzniecību Rīgā; jaunu Mitsubishi, Hyundai, Nissan un Ford automašīnu tirdzniecība Liepājā; mazlietotu Mitsubishi, Hyundai, Nissan un citu automašīnu marku tirdzniecību; Baltijā lielāko autoservisu Rīgā; Kurzemē lielāko autoservisu Liepājā; automašīnu apdrošināšanu (OCTA, KASKO u.c.); līzinga noformēšanu; Mitsubishi, Hyundai un Nissan oriģinālās un licencētās rezerves daļas un aksesuārus; Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnu garantijas, pēcgarantijas remontu un apkopju pakalpojumus, to skaitā Ford automašīnām, Skandi Motors autosalonā Liepājā; virsbūves remonta un krāsošanas darbus specializētā remontdarbnīcā; lojalitātes programmu Skandi Motors klientiem.

Nozare

Vieglo automašīnu tirdzniecība

Atvērts

pirmdiena 8:00 - 19:00
otrdiena 8:00 - 19:00
trešdiena 8:00 - 19:00
ceturtdiena 8:00 - 19:00
piektdiena 8:00 - 19:00
sestdiena 10:00 - 16:00

Autosalona un servisa darba laiks

Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Video

Atslēgvārdi

Auto tirdzniecība, Autoserviss, Autosalons

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi