Divano Italiano SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Itālijas mēbeles ir stilīgas, tehnoloģiskas un ērtas. Itāļu mīkstās mēbeles – tās ir lieliskas un greznas konstrukcijas, vienalga vai tās ir klasikas, vai modernas formas.
Trīs itāļu mēbeļu augstākās mākslas postulāti paliek aktuāli visos laikos: dažādība stilā un dizainā, funkcionalitāte un visaugstākais kvalitātes līmenis. Tie tiek svēti ievēroti jebkuru mēbeļu ražošanā – viesistabu vai mīksto mēbeļu, guļamistabu vai virtuves mēbeļu.
Klasiskās itāļu mēbeles ir drošas un izgatavotas no dabiskiem materiāliem. Tās būs piemērotas ikdienai un kalpos Jums ilgus gadus. Labums ir tas, ka klasiskas mēbeles ir aktuālas visos laikos.
Katram piedāvātajam modelim piemīt ekskluzīvs dizains, ekoloģiski materiāli un nevainojam kvalitāte.
Itāļu mīksto mēbeļu apdare - tie ir daudzveidīgi tekstila un ādas materiāli. Pēc Jūsu pasūtījuma mēs varēsim aizvietot ražotāja piedāvāto apdares veidu uz to, kurš Jums ir tīkamāks.
Studijā Jūs varēsiet apskatīt dažus mēbeļu paraugus, piedāvātus mūsu mājas lapā. Mēs labprāt paradīsim Jums katalogus, audumu paraugus un apdares materiālus no dažādiem itāļu mēbeļu ražotājiem.
Mēs Jums piedāvājam īstas itāļu mēbeles par pieņemākām cenām. Reālās cenas mūsu precēm nosaka tas, ka preces iespējams iegādāties nelielā mēbeļu studijā.

Nozare

Mēbeļu tirdzniecība
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

mēbeles

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi