ArtFabrics SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Ierāmēšanas salons „ArtFabrics” - tie ir vislabākie speciālisti, kvalitatīvi materiāli, kreatīva un individuāla pieeja katram klientam īsā laika periodā!!

Lai tas būtu rāmis gleznai, reprodukcijai, fotogrāfijai, izšuvumam, gobelēnam vai vienkāršam zīmējumam - katrs pasūtījums ir īpašs, un kļūst unikāls gan mums, gan Jums.

Mēs piedāvājam gan vienkāršus , gan arī profilētus rāmjus jebkuram stilam, lai tas būtu barokāls, rokkoko, klasisks, eklektika, provans, kantrī utt. Rāmji ir no koka, plastikāta, kā arī alumīnija rāmji fotogrāfijām. Ļoti liela rāmju izvēle, aptuveni 1000 dažādu profilu.

Milzīga paspartū krāsu un faktūru izvēle jebkurai gaumei.

Tāpat piedāvājam augstas kvalitātes reprodukciju printēšanu uz papīra un kanvas! Artpapīrs! Jebkāda izmēra fotogrāfiju retušēšana, korekcija, restaurācija un printēšana.

Piedāvājam arī rāmju un gleznu restaurāciju. Jebkura veida lakošanu, rāmju apzeltīšanu un krāsošanu.

Ierāmešanai piedāvājam dažādus stiklus, parasto 2mm stiklu, antireflektoro 2mm, kā arī muzeja stiklu 1.6 mm – ar 96% aizsardzību pret UV stariem – 100% caurspīdīgs, 98% antireflektors. Gadu gaitā mēs esam noformējuši ļoti daudz gleznu un fotogrāfiju izstades, kā arī noformējuši vairākus privātus interjerus..

Nozare

Ierāmēšanas darbnīcas

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 18:00
otrdiena 10:00 - 18:00
trešdiena 10:00 - 18:00
ceturtdiena 10:00 - 18:00
piektdiena 10:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

ierāmēšanas darbi

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi