Autoskola Fortūna SIA MBR

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Autoskola "Fortūna" ir viena no vadošajām autoskolām Latvijā.

Autoskolā strādā jauki pasniedzēji, instruktori un mācību kursu vadītāju kolektīvs. Rīgā un Latvijā ir 12 filiāles.

Ko piedāvā "Fortūna" ?

Autoskolas "Fortūna" pamatā ir cilvēki - sava aroda meistari, no kuriem ir izveidojies šis kolektīvs. "Fortūna" ir viena no nedaudzajām autoskolām, kura piedāvā: A1, A, B, BE kategorijas ,C1, D1, C1E, C, D, CE, DE, 95 koda -profesionālās kategorijas; ūdenstransporta (ūdensmotocikls, motorlaiva, kuteris <12m) vadītāja apmācības kursus; traktortehnikas vadītāja apmācību uz A, B, C, E, G, H kategorijām, apsardzes kursus(sertifikāts), šaujamieroča atļaujas kursus, pašaizsardzības kursus, automehāniķa, autoelektriķa un autoatslēdznieka kursus, autoiekrāvēja un elektrokrāvēja vadītāja kursus, lietveža, aukles, projektu vadības kursi. Un arī ekstremālas braukšanas kursus. Daudzi autovadītāji nāk mācīties, lai iegūtu augstāku kvalifikāciju un papildinātu savas aizmirstās zināšanas.

Kāpēc izvēlēties autoskolu "Fortūna"?

Rīgā autoskolu ir daudz. Kuru autoskolu izvēlēties - tāds ir jautājums. Vieni uzskata - to, kura tuvāk mājām, otri izvēlas to, kurā apmācība ir lētāka. Autoskolai Fortūna nav slēpto izmaksu, visi nosacījumi ir noradīti apmācības līgumā ar klientu. Līgums ir saskaņots ar Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Labāk, ja tomēr nākamo tiesību pretendents noskaidro vairāk par izvēlēto autoskolu - pastāvēšanas ilgumu, valsts eksāmena nolikšanas procentu-www.csdd.lv/statistika/ un daudzas citas lietas. No tā ir atkarīga apmācības kvalitāte. Mūsu autoskolā ir mūsdienīgas un labi iekārtotas apmācības klases, ka arī jaunas mācību automašīnas. Piemērām, apmācība notiek ar tādu pašu marku un modeļu transportlīdzekļiem, la CSDD eksāmenos, tas ir Audi A3, VW Golf un Honda Hornet.

Nozare

Autoskolas un autovadītāju kursi

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00, 12:00 - 13:00
otrdiena 9:00 - 18:00, 12:00 - 13:00
trešdiena 9:00 - 18:00, 12:00 - 13:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00, 12:00 - 13:00
piektdiena 9:00 - 18:00, 12:00 - 13:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

autoskola Rīgā

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi