Grandus SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Uzņēmuma pamatdarbība - profesionālās virtuves tehnikas (iekārtu) tirdzniecība un vairumtirdzniecība, montāža,uzstādīšana un remonts, profesionālie virtuves piederumi, trauki un instrumenti.

 

Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti darbinieki, kas regulāri papildina savas zināšanas un prasmes. 

Lai uzlabotu mūsu darbu kvalitāti un atbilstību klientu vēlmēm un prasībām, 2013. gadā uzņēmumā tika ieviesta kvalitātes un vadības sistēma.  

 

SIA „GRANDUS” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Regulāri cenšamies papildināt un paplašināt savu sortimentu un uzturēt ciešas un ilgstošas attiecības ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Mums ir svarīgas katra klienta individuālās vēlmes un vajadzības, vienmēr atradīsim un piemeklēsim labāko risinājumu.  

 

Mūsu klienti:

 

-          sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi -  restorāni, kafejnīcas, konditorejas, ēdnīcas, skolas, viesnīcas, slimnīcas, bāri,  utt. HoReCa, profesionālās virtuves, pavāri, šefpavāri

 

-          pārtikas pārstrādes uzņēmumi - gaļas cehi, zivju pārtsrādes cehi, ceptuves, piena pārstrādes uzņēmumi, sulu un biezeņu ražotāji, u.c.

 

-          tirdzniecības uzņēmumi - pārtikas veikali, trauku un rūpniecības preču veikali, trauku un rūpniecības preču vairumtirgotāji, u.c. 

 

-          citi uzņēmumi - PR sabiedrības, pasākumu organizatori, farmaceitiskie uzņēmumi, sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumi, spēļu zāles, teātri un kinoteātri.

Nozare

Tirdzniecības, ēdināšanas iekārtas

Atvērts

pirmdiena 8:30 - 17:30
otrdiena 8:30 - 17:30
trešdiena 8:30 - 17:30
ceturtdiena 8:30 - 17:30
piektdiena 8:30 - 17:30
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Iekārtu ražošana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi