Ava Clinic SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

AVA CLINIC – starptautisks klīniku tīkls, kas specializējas neauglības ārstēšanā. Tā ir dibināta 1993. gadā. Klīnikai ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze un pelnīti laba reputācija Eiropas Savienībā.

Rīgā, Latvijā, klīnikas nodaļu atvēra 2005. gadā. Rīgas speciālistu komandas profesionalitāte un starptautiskā pieredze ļāva sasniegt ārkārtīgi augstus neauglības ārstēšanas rezultātus, arī ļoti sarežģītos neauglības gadījumos. Mēs strādājam pilnā saskaņā ar Eiropas kvalitātes standartu ISO 9001:2008.

AVA CLINIC pieredze pierāda, ka labus neauglības ārstēšanas rezultātus nodrošina ne tikai jaunākā aparatūra, pielietotās metodes un augsta speciālistu kvalifikācija. Noteicošā loma ir vērīgajai ārsta attieksme pret katru pāri. Kolektīva kopējā sūtība – dāvāt jaunu dzīvību – apvieno visus klīnikas speciālistus.

Laiks ir ārkārtīgi nozīmīgs ilgi gaidītās grūtniecības faktors, tāpēc mēs piedāvājam nekavējošus un drošus risinājumus un individuālas neauglības ārstēšanas programmas.

Nozare

Medicīniskie pakalpojumi

Atvērts

pirmdiena 8:00 - 19:00
otrdiena 8:00 - 19:00
trešdiena 8:00 - 19:00
ceturtdiena 8:00 - 19:00
piektdiena 8:00 - 19:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Ginekoloģija, Mākslīgā apaugļošana, Neauglības ārstēšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi