McĀbols poligrāfija SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Iesākumā mēs - McĀbolieši - bijām neliela dizaina darbnīca, tad pamazām iegādājāmies savas drukas un pēcapstrādes iekārtas, un uzsākām darbību kā pilnvērtīga tipogrāfija.
Tagad mums ir savi 7 dizaineri un maketētāji, repro centrs, 10 projektu vadītāji, digitālās mazformāta un lielformāta, ofseta, sietspiedes iespiedmašīnas, kā arī plašākais pēcapstrādes iekārtu parks Latvijā.
24 darbības gadu laikā McĀbols ir ieņēmis nozīmīgu vietu poligrāfijas pakalpojumu tirgū, ieguvis sev stabilus un uzticīgus partnerus un klientus, izveidojis bagātu tehnoloģiju iespēju un kvalitātes kontroles pieredzi, kā arī devis paliekošu iespaidu visas poligrāfijas nozares darbinieku apmācībā.
Mēs lepojamies ar saviem zinošajiem un lojālajiem projektu vadītājiem, profesionālajiem darbiniekiem, un klientiem, kas uzdrīkstās izmēģināt jaunas tehnikas poligrāfijā un ļauj McĀbols apliecināt sevi un veidot daudz plašāku pieredzi, ļaujot būt vienam no poligrāfijas mākslas līderiem Latvijā.

Nozare

Kopēšanas, iesiešanas darbi, Poligrāfija

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Poligrāfijas pakalpojumi

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi