ADR LV SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

 

Mēs veicam bīstamu kravu pārvadāšanai paredzēto transportlīdzekļu vadītāju apmācību, bīstamo kravu pārvadājumu drošības konsultantu (padomnieku) apmācību.

Mēs esam sagatavojuši vairāk kā 500 drošības padomniekus autopārvadājumu jomā, kā arī vairāk kā 300 drošības padomniekus dzelzceļa pārvadājumu jomā. Sadarbībā ar Satiksmes ministriju ir izstrādātas specializētas programmas valsts institūciju, kas veic bīstamo kravu pārvadājumu kontroli, darbinieku apmācībai, saskaņā ar kurām mēs esam apmācījuši visus bijušā Autotransporta direkcijas Kontroles dienesta un bijušās Autotransporta inspekcijas darbiniekus. Veicam Valsts Policijas darbinieku apmācība bīstamo kravu pārvadājumu noteikumos un kontroles veikšanā. Papildus tam kontroles veikšanai mēs esam apmācījuši arī vairāk kā 150 Muitas dienesta darbiniekus. Sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas inspekciju mēs esam apmācījuši un veicam regulāras zināšanu atjaunošanas apmācības tehniskās apskates inspektoriem, kas veic transportlīdzekļu, kuros pārvadā bīstamās kravas, tehnisko apskati un sertificēšanu.

Nozare

Autoskolas un autovadītāju kursi
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

autoskola Rīgā

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi