GRIF SIA, birojs

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Firma GRIF dibināta 1989.gadā, bet 1991.gadā tika pārveidota par SIA.
Savu darbību firma attīstīja kā darba apģērbu, cimdu, apavu, individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL) mazumtirgotāja un vairumtirgotāja Latvijā.
Šī iemesla dēļ tika nodibinātas partnerattiecības ar pasaulē plaši pazīstamām individuālo aizsardzības līdzekļu ražotājfirmām. Ar daudzām šīm firmām mūsu sadarbība turpinās jau daudzus gadus.
Firmas šūšanas cehs pēc klientu īpaša pasūtījuma izgatavo tiem nepieciešamos darba apģērbus. Mūsu piedāvātie izstrādājumi pilnībā atbilst Latvijas un Eiropas standartiem.

SIA "GRIF" kompetence darba aizsardzībā valstī noteiktajā kārtībā ir novērtēta un atzīta, uzņēmumam ir piešķirts KOMPETENTAS INSTITŪCIJAS STATUSS (sk. publicējumu 10.01.2006. "Latvijas Vēstnesī" Nr.5), un visi darba aizsardzības pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmas procedūrām, metodēm un instrukcijām, ko apliecina BVQI ISO 9001:2000 sertifikāts.

Nozare

Darba apģērbi
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

darba apģērbi, darba aizsardzība

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi