AS Abakhan Fabrics

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Jau kopš audumu veikalu atvēršanas, ABAKHAN ir populārs starp klientiem, kurus interesē mode un rokdarbi. Kā vecs, tā jauns, kā iesācējs, tā arī pieredzējis rokdarbu mīlētājs tur jūtas kā paradīzē. Šeit ir iespējams rast idejas nepārspējamu izstrādājumu radīšanai. Pieejamās cenas un plašais sortiments ikvienam sniedz iespēju kļūt par mākslinieku, modelētāju, un dizaineri.

Mums ir ļoti plašs šūšanas piederumu un rokdarbu materiālu piedāvājums: diegi, rāvējslēdzēji, apdares lentes, līmlentes, atstarojošās lentes, spalvu lentes, adatas, šķēres, mēbeļu auklas un bārkstis, pērļošanai nepieciešamās lietas, pogas, spiedpogas, lentes, mežģīnes, aplikācijas, sprādzes u.c.

ABAKHAN veikalus ir vērts apmeklēt arī tad, ja jums ir nepieciešama dāvana. Mūsu veikalos Jūs atradīsiet dažādas rotaslietas un aksesuārus - auskarus, aproces, kaklarotas, klatch somiņas, pulksteņus, kabatas portfeļus, lakatus un šalles - kā arī Jums ir iespēja savus tuviniekus, draugus un paziņas iepriecināt ar mūsu dāvanu karti.

Mūsu veikala preču klāsts ir ļoti plašs, tas regulāri tiek atjaunināts un papildināts. Jaunu ideju meklēšana un iespēja tās realizēt par pieņemamu cenu ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc pircēji pie mums atgriežas atkal un atkal.

Nozare

Audumi

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 19:30
otrdiena 10:00 - 19:30
trešdiena 10:00 - 19:30
ceturtdiena 10:00 - 19:30
piektdiena 10:00 - 19:30
sestdiena 10:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Audumi

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi