Kredits7, SIA Delta Capital

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Kredits7 piedāvā ātro kredītu internetā 15 minūšu laikā. Ļoti ērts un ātrs veids kā paņemt kredītu. Jāveic reģistrācija internetā, norādot savus personas datus, veicot vienreizēju reģistrācijas maksu 0,01 EUR un izveidojot kredīta pieteikumu. Kredits7 darbinieki izskatīs kredīta pieteikumu, pārbaudīs Jūsu iesniegtos datus aizdevuma saņemšanai un Jums tiks nosūtīta SMS ziņa par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu. Kredīti internetā tiek piešķirti, izskatīti tikai Kredits7 darba laikā.

Dažiem ātrais kredīts internetā ir kā finanšu glābšanas riņķis, kas palīdz izdzīvot līdz algai, nomaksāt rēķinus. Īstermiņa kredīti internetā atbrīvo Jūs no banku birokrātijas un sniedz Jums iespēju saņemt nepieciešamo summu maksimāli īsā laikā. Kredits7 novērtē katru savu klientu piedāvājot - Lojalitātes programmu, Akcijas piedāvājumus, iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu un arī SMS kredītu pakalpojumu. Lai veiktu SMS kredīts pieteikumu, pakalpojums ir jāaktivizē. Nedrīkst aizmirst, ka ātrie kredīti internetā galvenokārt ir domāti īslaicīgu finanšu problēmu risināšanai. Pirms aizņemieties, izvērtējiet savu spēju atmaksāt Aizdevumu!

Nozare

Ātrie kredīti

Atvērts

pirmdiena 8:30 - 20:00
otrdiena 8:30 - 20:00
trešdiena 8:30 - 20:00
ceturtdiena 8:30 - 20:00
piektdiena 8:30 - 20:00
sestdiena 11:00 - 16:00
svētdiena 11:00 - 16:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Preču zīmes

Atslēgvārdi

Ātrie kredīti, Aizdevums, Mikrokreditēšana

Īpašais piedāvājums

Pirmais kredīts bez komisijas maksas!

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi