Monier SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

MONIER ir viena no lielākajām jumta segumu materiālu kompānijām pasaulē, kas pārstāv senas tradīcijas un oriģinālus risinājumus. Jumts ir mājas svarīgākā daļa, tādēļ mēs nepārtraukti pilnveidojam un uzlabojam savus produktus un metodes, lai spētu piedāvāt piemērotākos jumta risinājumus ikvienai mājai. Tas attiecas kā uz materiāla izvēli, cenu, komplektāciju, garantijas nosacījumiem, tā arī uz uzlikšanas vienkāršību. Droši vaicājiet padomu Monier jumtu ekspertiem, kuri ieteiks vislabāko risinājumu tieši Jūsu jumtam!

Iemesli uzticēties Monier ir vairāki: mūsu vairāk nekā 200 gadu pieredze Eiropā, ražojot produkciju, kas nes Eiropas kvalitātes zīmi, mūsu ikdienas darbs ar celtniekiem, arhitektiem un māju īpašniekiem, kā arī uzkrātās zināšanas par Latvijas būvniecības īpatnībām. Tas viss ir devis nenovērtējamu pieredzi un zināšanu bagāžu, kurā vēlamies dalīties ar jums, lai padarītu skaistākus un izturīgākus Latvijas jumtus, bet mājas - siltākas un drošākas. Mūsu produkcija tiek rūpīgi pārbaudīta, kā rezultātā tiek iegūts nevainojams jumts, kas paaugstina gan mājas vērtību, gan tās ilgmūžību.

Nozare

Jumtu segumi

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 17:00
otrdiena 9:00 - 17:00
trešdiena 9:00 - 17:00
ceturtdiena 9:00 - 17:00
piektdiena 9:00 - 16:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

jumtu segumi

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi