Marsh

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Marsh ir pasaules līderis apdrošināšanas brokeru pakalpojumos un riska vadībā. Mēs palīdzam klientiem gūt sekmes, definējot, izstrādājot un sniedzot inovatīvus, nozarei pielāgotus risinājumus, kas palīdz efektīvi pārvaldīt riskus.

Mūsu rindās strādā 26 000 kolēģu, kas vienoti apkalpo klientus vairāk nekā 130 valstīs. Marsh ir Marsh & McLennan Companies korporācijai piederošs meitasuzņēmums. Marsh & McLennan Companies ir vadošie pakalpojumu sniedzēji Pasaulē, kas klientiem nodrošina risinājumus un konsultācijas saistībā ar uzņēmējdarbības riskiem, stratēģiju un cilvēkresursiem. Korporācija nodarbina vairāk kā 55 000 darbinieku visā pasaulē un strādā ar aptuveni 12 miljardu (USD) ienākumiem gadā. Marsh & McLennan Companies grupā ietilpst arī tādi uzņēmumi  kā: Guy Carpenter, kas ir pasaules līderis risku vadības un pārapdrošināšanas jautājumos, Mercer -  pasaules līderis konsultāciju sniegšanā ar personālvadību saistītos jautājumus, tādos kā personāla atlase, darbinieku labumu nosacījumu veidošana un Oliver Wyman, pasaules līderis vadības konsultācijās.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi