Santa Monica Networks SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji

Informācija

IT biznesa grupa Santa Monica Networks (SMN) kopš 1989. gada nodarbojas ar datu pārraides tīklu risinājumu izstrādi un uzturēšanu, piedāvājot korporatīvu tīklu izveidi starp Baltijas valstīm, kā arī datu drošības, Unificēto komunikāciju, optisko tīklu un kontaktu centru risinājumus. SMN darbojas Baltijas valstīs un Somijā, kopumā nodarbinot 80 IT ekspertus un konsultantus. Kompānijas klientu lokā ir lielākie Latvijas uzņēmumi un lielākie Interneta pakalpojumu sniedzēji. Latvijā SMN strādā kopš 2003. gada.

SMN fokusējas uz pakalpojumu sniegšanu, kuri pazīstami ar SantaCare vārdu. Starp tiem populārākie ir Pārvaldītie Pakalpojumi un Sistēmu Integrācijas pakalpojumi, izmantojot pasaules vadošo ražotāju risinājumus, tai skaitā: Cisco, HP, Microsoft, Transmode, Juniper, Fortinet, Check Point, F5, Barracuda, Allot Communications, Blue Coat, IronPort, DiGi, RSA, Trend Micro, Websense, u.c

Nozare

Datortīkli
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

datortīkli

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi