East - West Transit SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA "EAST - WEST TRANSIT" ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada. Laika gaitā tika nodibināta sadarbība ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas Nafta", un turpmāk SIA "EAST - WEST TRANSIT" veic savu darbību zem preču zīmes "Latvijas Nafta".

SIA "EAST - WEST TRANSIT" apgrozījums pērn sasniedza vairāk nekā 143 miljoni eiro. Klientu lokā ir gan mazās zemnieku saimniecības, gan starptautiski pazīstami ražošanas uzņēmumi. Degviela tiek ievesta, sadarbojoties ar naftas pārstrādes rūpnīcām.

SIA “EAST WEST TRANSIT” nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas četras SIA „EAST - WEST TRANSIT” naftas bāzes – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā, Valmierā. Atrašanās vieta ļauj piegādāt degvielu klientam iespējami operatīvi un ekonomiski uz jebkuru vietu Latvijā.

Nozare

Degvielas un naftas produkti

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Degvielas produktu tirdzniecība

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi