OLDI & CO SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Kompānija OLDI&Co ir viena no vadošajām kompānijām kravas automašīnu rezerves daļu vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā ar 14 filiālēm Latvijas teritorijā un divām ārzemju pārstāvniecībām – Krievijā un Baltkrievijā.

OLDI&Co piedāvā Eiropā ražotās kravas automašīnu un autobusu rezerves daļas, tādas kā: Valvo, Scania, Mercedes, Man, Daf, Iveco, Renault, kā arī piekabēm un puspiekabēm ar asīm BPW, SAF, ROR, Trailor, SMB, SHMITS u.c.

OLDI & Co piegādā un konsolidē savā noliktavā vairāk nekā 24 tūkstoši rezerves daļu un autorūpniecības ražojumu (aksesuāru) preču klāstu. Tik plašs produktu sortiments ļauj mums piedāvāt ne tikai pašas populārākas detaļas, bet arī citas detaļas, bez kuram nav iespējams veikt automašīnas kompleksveidīgu remontu. Šādi mēs varam apmierināt klientu vajadzības pilnā apmērā un līdz ar to ietaupīt klientu laiku.

Pārdodot preces un konsultējot klientus, kompānijas darbinieki izmanto elektroniskos katalogus, tehnisko literatūru un savu lielo pieredzi.

Nozare

Automašīnu rezerves daļas, Autoserviss
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Kravas auto, Rezerves daļas

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi