Lateko

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Lateko Apdrošināšanas Brokers ar 50 000 EUR lielu pamatkapitālu strādā tirgū jau no 1999.gada un tā profesionālā atbildība ir apdrošināta par 1 500 000 EUR.

Pie mums Jūs varat iegadāties prakstiski jebkuru apdrošināšanas polisi, sākot no OCTA, KASKO, Īpašuma apdrošināšanas un beidzot ar CMR un Galvojumu apdrošināšanu. Mūsu sadarbības partneri ir tādas apdrošināšanas kompānijas kā  Balta, BTA, IF, Baltijas Apdrošināšanas Nams (BAN), Ergo, Seesam, Gjensidige un COMPENSA. Lateko Apdrošināšanas Brokers sniedz padomu un sagatavo piedāvājumus pamatojoties uz vispusīgu piedāvājuma analīzi.  Mēs esam neatkarīgi, piedāvājot savus pakalpojumus, jo mums nav tieši vai netieši iegūtā līdzdalība nevienā apdrošināšanas komersantā vai nedalībvalsts apdrošinātājā, ka arī nevienam apdrošinātājam nav līdzdalības mūsu pamatkapitālā. Līdz ar to mēs varam sagatavot piedāvājumu no visiem apdrošināšanas kompānijam un izskaidrot visas nianses.

Savā darbībā veidojam stabilas ilgtermiņa attiecības ar klientiem un palīdzam samazināt apdrošināšanas izmaksas.

Būsim pateicīgi par iespēju piedāvāt Jums pilnu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu!     

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi