Neoklasika SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Neoklasika ir Rīgā un Londonā bāzēts interjera Dizaina uzņēmums, kuru dibinājuši Karīna un Ulvis Ābiķi. Viņu radošā doma balstās uz cieņu pret vēsturiskiem stiliem un aizrautību ar modernā dizaina tendencēm.

Nenogurdināmā aizrautība 20 gadu garumā, radot augsta līmeņa interjera dizaina projektus, ir devusi Neoklasikai starptautisku atpazīstamību un neskaitāmas publikācijas. Viens no mūsu lielākajiem sasniegumiem ir uzvara starptautiskajā arēnā, iegūstot balvas kā Labākais privātmājas interjera projekts Latvijā 2013-2014 un Labākais privātmājas interjera projekts Eiropā 2013-2014. Privātmājas īpašnieki ir sabiedrībā zināmi mākslas un kultūras mecenāti – Ināra un Boriss Teterevi.

Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojuma spektru, sākot ar interjera dizaina projekta izstrādi līdz pilnībā aprīkota mājokļa ar Interjera dizaina priekšmetiem (mēbeles, gaismas ķermeņi, aksesuāri u.c. interjera veidojošie elementi) nodošanu Pasūtītājam.

Mūsu redzējums - harmonisks gala rezultāts, kas pamatots ar iekšējo loģiku, estētiku un funkcionalitāti! Un tomēr, visu nosaka personības - mūsu Pasūtītāji!

Nozare

Dizaineru un interjeristu pakalpojumi

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

interjera dizains

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi