Apdrošināšanas centrs

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām ar kopējo gada parakstīto prēmiju virs 18 miljardi eiro gadā.

ERGO ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs. Mūsu grupas zīmoli ir ar spēcīgu tirgus pozīciju, pieredzi un uzticamību, pazīstamākie no tiem ir ERGO, DKV, ERV, DAS un CAO. ERGO Grupa ir tirgus līderis veselības un ceļojumu apdrošināšanā, kā arī juridisko izdevumu apdrošināšanas segmentā Eiropā, kas nodrošina iespēju pārņemt labāko praksi un pieredzi šajā jomās.

ERGO Apdrošinātāju Grupas akcionārs ir vadošā pārapdrošināšanas sabiedrība pasaulē Munic Re, arvairāk nekā 130 gadu pieredzi. Tās klienti ir apdrošināšanas sabiedrības visā pasaulē.  Munich Re savā pastāvēšanas laikā ir uzkrājusi pieredzi, zināšanas un sasniegusi augstu kompetences līmeni, analizējot un vadot apdrošināšanas riskus. ERGO grupas klientiem tas garantē stabilitāti, aizsardzību un sniedz pamatotu drošības garantu.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 17:00
otrdiena 9:00 - 17:00
trešdiena 9:00 - 17:00
ceturtdiena 9:00 - 17:00
piektdiena 9:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi