Colemont FKB Latvia

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Colemont FKB Latvia tika dibināts 2000.gadā kā SIA "Finansu konsultanti un brokeri". 2006.gadā uzņēmums pievienojās starptautiskajai apdrošināšanas brokeru kompānijai Colemont Insurance Brokers, kas ir bāzēta ASV ar vārdu AmWINS Group. Tā ir viena no straujāk augošajām savas nozares kompānijām pasaulē, jo darbojas jau vairāk kā 19 pasaules valstīs un mērķtiecīgi plāno uzsākt darbību arī citur pasaulē.

2013.gada sākumā uzņēmums atpirka ārvalstu investoru kapitālu, kļūstot par vienu no vadošajiem apdrošināšanas brokeriem ar vietējo investoru kapitālu, tajā pašā laikā turpinot ciešu sadarbību ar Colemont Insurance Brokers jeb THB grupu starptautiskā mērogā.

2014.gadā Colemont FKB Latvia bija starp top 10 brokeriem Latvijā, sasniedzot tirgus daļu 2.8%.

Colemont FKB Latvia ir Latvijas Apdrošināšanas Brokeru asociācijas biedrs un aktīvi darbojas tās valdē un komisijās. Colemont FKB Latvia profesionālā darbība pilnībā atbilst brokeru darbību regulējošam asociācijas Ētikas kodeksam.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi