RJK SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA RJK tika nodibināts 1998. gadā ar mērķi sniegt kvalitatīvus un katram klientam individuāli pielāgotus pakalpojumus izklaides jomā. Šo gadu laikā uzņēmums ir strauji audzis un pilnveidojies. Ir izveidota struktūra, kas ar savu tehnisko aprīkojumu un profesionāļu komandu ir spējīga izveidot un apkalpot praktiski jebkuras sarežģītības pasākumu, sākot no mākslinieciskās idejas tehniskā projekta izstrādes līdz tās realizācijai. SIA RJK vienmēr ir gatavs jauniem izaicinājumiem.

 

SIA RJK darbinieku vidū ir augsta līmeņa profesionāļi, skaņu režisori, gaismu mākslinieki,  kā arī skatuves sistēmu speciālisti,  kas šajā jomā darbojas jau daudzus gadus. Paralēli uzņēmumā aug arī jaunā speciālistu maiņa, kas daudzos gadījumos piedāvā inovatīvus un radošus risinājumus, tā bagātinot pieejamo mākslinieciski-tehnisko līdzekļu bāzi. Regulāri tiek sekots līdzi jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, tai skaitā apmeklējot izstādes Musikmesse (Frankfurt/Main), lai spētu piedāvāt mūsdienīgus tehniskos līdzekļus pasākumu nodrošināšanai.

 

Savas darbības laikā ir izdevies izveidot veiksmīgu sadarbību ar daudziem šīs nozares speciālistiem Latvijā un Baltijā, kuri nepieciešamības gadījumā tiek pieaicināti atsevišķu projektu veiksmīgai realizēšanai.

 

Uzņēmums savas darbības laikā ir apkalpojis un piedalījies dažādu pasākumu norises īstenošanā,  sākot no korporatīvajiem pasākumiem, sporta spēlēm, konferencēm, izstāžu stendu izbūvēm un modes skatēm, beidzot ar dažādiem koncertiem, festivāliem un valsts nozīmes pasākumiem.

Nozare

Pasākumu organizēšana
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

pasākumu organizēšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi