Varis Toys SIA mārketinga birojs

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Uzņēmuma „VARIS Toys” aizsākums veidojies 1988. gadā, kad uzņēmuma radītāji nodarbojās ar kokapstrādi – tolaik vēl kā uzņēmums „Saime”. 
1991. gadā kokapstrāde kļuva par uzņēmuma galveno darbības virzienu, galvenokārt, kokmateriāla apstrāde tālākai realizācijai. Vēlāk Peiču ģimenes uzņēmums pievērsās koka mēbeļu ražošanai, kas nozīmēja ļoti lielu ārvalstu pasūtījumu izpildi.

 

Pēc 10 gadu ilgā darba ar koku, tika iepazītas tā īpašības, tā specifika – radās ideja ražot Latvijas produktu ar savu pievienoto vērtību. Dažādu eksperimentu un ideju rezultātā  2000. gada sākumā tika radīts pirmais koka konstruktors – VARIS – kas arī ir tagadējā uzņēmuma nosaukuma pamatā.

 

Nu jau 15 gadus mūsu ideja par izglītojošām, ekoloģiskām un kvalitatīvi augstvērtīgām rotaļlietām ir novērtēta ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā. Lielākie eksporta tirgi ir Slovēnija, Itālija, Japāna, Vācija, Šveice, Austrija, Norvēģija, Lielbritānija, Čehija un citu ārvalstu tirgi. Šobrīd tiek aktīvi strādāts arī uz ASV un Kanādas tirgiem.

Nozare

Bērnu preces, pārtika
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

attīstošās rotaļlietas

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi