Boutique Fiancee

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Boutique Fiancēe piedāvā kāzu kleitas, kas darinātas Itālijā uzņēmumā ar vairāk kā 50 gadu tradīcijām- Atelier Aimēe Montenapoleone. Mēs ar saviem tērpiem un mīlestību pret visu skaisto vēlamies uzrunāt un darīt laimīgas tieši Jūs -topošās līgavas!

 

Mūsu salonā Bergu Bazārā individuāli piemeklēta un pielaikota kleita spēs nākošo līgavu veidot vēl starojošāku un laimīgāku.

 

Jūs jau zināt, ka nav nepieciešams akli sekot modei. Modē ir tas, kas Jums vislabāk piestāv, vai tas būtu izsmalcināts 40- to gadu minimālisms, vai grezni izšuvumi, plašs dekoltē vai kupli svārki. Pats galvenais, ko mēs meklējam kāzu kleitas ir tās aura, noskaņa, kas liek justies īpašai un neaizmirstamai. Salonā piedāvātās kleitas ir baltā un AVORIO (ziloņkaula, šampanieša) krāsā. Ir iespēja arī pasūtīt kleitu citā krāsu gammā.

 

Atelier Aimēe, jeb latviski Mīlestības Darbnīca ir kļuvusi par vienu no pasaulē pazīstamākajām kāzu kleitu veidotājām. Tie ir burvīgi tērpi, kurus savulaik ievēroja un iesaistīja savā tērpu skatē modes pasaules leģenda Džanni Versače.

 

Modes pasaules pārzinātāji ir patīkami pārsteigti kā Atelier Aimēe māk savos darinājumos savienot it kā neiespējamo- līniju stingrību, ekstravaganci ar sievišķīgu flirtu un vienkāršību. Atelier Aimēe tērpi- tā ir kvalitāte un bagātīga materiāla izvēle. Kāzu kleitas tiek darinātas izmantojot franču Chantilly mežģīnes, tādus izmeklētus audumus kā zīda organza, mikado, tafts, šarmežs un žoržets. Izšuvumi ir roku darbs izmantojot Swarovski kristālus.

 

Apmeklējot Bergu Bazārā salonu Fiancēe Jūs pārliecināsieties, ka pateicoties Atelier Aimēe pārstāvjiem mūsu cenas ir zemākas kā Itālijā vai cituviet Eiropā. Ar to kompānija vēlas padarīt klientēm savu izvēli komfortablāku un pieejamāku. Jums nav nepieciešami dārgi pārbraucieni uz Itāliju lai pielaikotu kleitu. Mēs zinām, ka iegādāties pat jau gatavu kleitu ar 3-5 pielaikošanām ir ļoti, ļoti prasīgs darbs. Mūsu salons garantē kāzu kleitas kvalitāti!

 

Un vēl kas-, ja izveidosies tā, ka Jums uzreiz sirdī neiekritīs kāda no salonā izliktajām kleitām, tad mums ir unikāla pieeja arī visiem Itālijā uzglabātajiem tērpiem. Pastāv pilnīgi atsevišķi izveidots katalogs, kurā apkopoti un tiek piedāvāti visu laiku labākie Atelier Aimēe kolekciju tērpi.

 

Gadi mainās-, bet šīs gaisīgās kāzu kleitas Jūs vienmēr atgriezīs tajā īpašajā svētku dienā, kad visi apbrīnas pilnie skati un laimes vēlējumi tika dāvāti vienīgi Jums. Laipni lūdzam mūsu kāzu salonā!!!

Nozare

Kāzu saloni
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Kāzu salons

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi