Viss, SIA Doze L

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA Doze L gleznu ierāmēšanas jomā darbojas kopš 1994.gada. Šajā laikā esam pilnveidojuši un paplašinājuši sniegto pakalpojumu klāstu, kā arī nostiprinājuši saviem klientiem sniegtā servisa un ierāmēšanas darbu kvalitāti.

Mūsu salonos ir iespēja ierāmēt gan ierastās lietas – mākslas darbus, foto, diplomus, plākātus, spoguļus, gan arī netradicionālas lietas, kā  T-kreklus, sporta kurpes, papirusus, maskas, flīzes un daudz ko citu, kas Tev ir nozīmīgs.

Nāc uz mūsu saloniem un konsultantes palīdzēs atrast tieši Tavam mākslas darbam un vēlmēm atbilstošāko rāmējumu. Un Tu redzēsi, ka pat visnecilākais darbs pēc ierāmēšanas pārtop mākslas darbā.

Vienlaikus salonos tiek piedāvātas gleznu piekāršanas sistēmas / galerijas stangas, ar plašām izvēles iespējām, lai piemeklētu telpai atbilstošāko, kas dod iespēju pilnveidot un laika gaitā mainīt telpu dizaina elementus, nebojājot sienu apdari. Pateicoties gleznu piekāršanas sistēmām/galerijas stangām, Tev būs iespēja mainīt savu mākslas darbu novietojumu pie sienas pēc sirds patikas un nevajadzēs domāt par caurumiem sienās, kuri var tikt atstāti pēc gleznas noņemšanas.

Salonā Lāčplēša ielā 2 ir iespējams iegādāties arī gleznas u.c. mākslas darbus, kuri jau ir ierāmēti. Piedāvājam arī piegādāt ierāmētos mākslas darbus vai spoguļus.

Nozare

Mākslas saloni, galerijas, izstāžu zāles

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 18:30
otrdiena 10:00 - 18:30
trešdiena 10:00 - 18:30
ceturtdiena 10:00 - 18:30
piektdiena 10:00 - 18:30
sestdiena 11:00 - 15:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

mākslas salons

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi