Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Apdrošināšanas akciju sabiedrība Baltijas Apdrošināšanas Nams ir dibināta 2000. gadā. Atsaucīgi un profesionāli darbinieki, teicami sakārtots apdrošināšanas atlīdzību izmaksas process, daudzpusīgi apdrošināšanas pakalpojumi privātpersonām un biznesam, kas apvieno optimālu polises segumu ar klientam labvēlīgu cenu raksturo Baltijas Apdrošināšanas Nama darbību Latvijas apdrošināšanas tirgū jau vairāk nekā 10 gadus.

Baltijas Apdrošināšanas Nama klientiem pieejams daudzpusīgs pakalpojumu klāsts autotransporta (OCTA, KASKO), īpašuma, ceļojumu, nelaimes gadījumu, uzņēmumu darbinieku veselības, kravu un kuģu apdrošināšana, kā arī citi apdrošināšanas pakalpojumi.

Klientu ērtībām izveidots plašs apkalpošanas tīkls visā Latvijā – mūsu pakalpojumi ir pieejami divos klientu apkalpošanas centros Rīgā, reģionālajās filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Valmierā un Valkā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem, tostarp Ceļu satiksmes drošības direkcijas filiālēs 26 lielākajās Latvijas pilsētās, pie apdrošināšanas brokeriem, aģentiem un starpniekiem, auto dīleriem un Latvijas Naftas degvielas uzpildes stacijās.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi