Biosan SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Uzņēmumu nodibināja zinātnieku grupa no Latvijas Zinātņu akadēmijas Mikrobioloģijas institūta.

No 2005. gada „Biosan” ir Latvijas-Anglijas kopuzņēmums, kas ir uzstādījis sev mērķi kļūt par pasaules mēroga līderi dzīvās dabas zinātnēs (Life Science)- paraugu sagatavošanā un analītikā.

 
Mūsu uzņēmuma filozofijas pamatā ir mūsdienīgas personālās, ar neparastām īpašībām apveltītas produkcijas attīstīšana paraugu sagatavošanai genomikas, proteomikas un celonomikas jomā. Jaunākās tendences ir diagnosticēšanas tehnoloģijas, kas ir paceltas līdz ģenētisko, metabolītisko un šūnu saslimšanas biopolimorfisma noteikšanas līmenim.
Mēs esam koncentrējuši savus spēkus paraugu sagatavošanas virzienā, lai palīdzētu samazināt līdz minimumam to kļūdu skaitu, kas tiek pieļautas šī procesa laikā. Kļūdas summējas sekojošu faktoru ietekmē: ir mazāks izmantoto paraugu tilpums, nav temperatūras kontroles maisīšanās procesa laikā, trūkst laboratorijas sistēmas, kas nodrošinātu gaisa dezaktivēšanu darba laikā. 
Lai apmierinātu šīs prasības, mēs esam radījuši veselu rindu personālu, daudzfunkcionālu produktu ar elegantu dizainu.

Nozare

Laboratorijas iekārtas un aprīkojums
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

laboratorijas iekārtas

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi