ServiceNet LV SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA "ServiceNet LV" ir dibināts 1999.gadā, kad IT tehnikas distributors "CHS Rīga" nodibināja meitas uzņēmumu "CHS Serviss" dažādu garantijas un citu pēcpārdošanas procedūru veikšanai. No dažu cilvēku komandas 1999.gadā esam izauguši līdz 48 cilvēku kolektīvam, no kuriem 26 ir servisa inženieri ar visdažādāko specializāciju - drukas iekārtu, datoru, serveru un tīkla iekārtu, kā arī monitoru un elektronikas remontā. Pašreiz servisa aizņemtās telpas sasniedz 1100 kvadrātmetru lielu platību.

Šobrīd veicam kā garantijas, tā arī pēc-garantijas remontus sekojošām iekārtām: drukas iekārtas, platformāta drukas iekārtas, galda un portatīvie datori, plaukstdatori, ciparu foto kameras, projektori, monitori, kā arī veicam elektronisko iekārtu remontu elementu līmenī.

  Mūsu galvenās vērtības ir kompetence savā sfērā, pozitīva un elastīga attieksme pret mūsu klientiem un visplašākais servisa pakalpojumu klāsts.

  Esam pārstāvēti arī Lietuvā un Igaunijā, kas ļauj mums sniegt sevisa risinājumus Baltijas mērogā. Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti apliecina arī esošais vadības process, kas organizēts pēc ISO 9001 kvalitātes standarta.

Nozare

Datortehnika

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

drukas iekārtu remonts

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi