IunA gultņi SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA „I un A Gultņi” jau no 1993.gada nodarbojas ar gultņu, siksnu, blīvslēgu, pievadķēžu piegādi, plakano piedziņas siksnu un konveijeru lentu piegādi un tirdzniecību gan Latvijā, gan ārpus tās.
 
Mūsu sortimentā ir arī sprostgredzeni, gumijas gredzeni, putekļu aizsargi, smēres, industriālā plastmasa, standarta un arī konveijeru ķēdes, kapara un teflona bukses, starpasu sajūgi, kardāna krustiņi, ķēžu zobrati, darba cimdi, metināšanas stieples, ierīces gultņu montāžai un demontāžai u.c. produkti.
Kompānijā notiek regulārs darbs pie jaunu produktu grupu attīstības.
 
Mūsu vairumtirdzniecības noliktavā Rīgā un veikalos ir visplašākais preču sortiments industriālajai, kokapstrādes, lauksaimniecības un sadzīves tehnikai, kā arī visu veidu automašīnām, tai skaitā kravas automašīnām un autobusiem. Mūsu sortimentā ir produkcija tramvajiem, dzelzceļa vajadzībām un ostām. Pēdējo gadu laikā esam intensīvi attīstījuši auto segmenta sortimentu.
 
Pašlaik mūsu noliktavas sortimentā ir pieejami vairāk kā 20 000 dažādu veidu preču nosaukumu un varam lepoties ar vienu no plašākajām noliktavām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Publicējam savu noliktavu un cenas internetā, mūsu mājas lapā www.iuna.lv, e-noliktava.
 
Esam attīstījuši savu veikalu tīklu, kurš strādā vienotā sistēmā. Jau esošajiem 6 veikaliem Rīgā, pēdējo gadu laikā pievienojušies veikali daudzās Latvijas lielākajās pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Saldū, Siguldā, Cēsīs, Madonā, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī un Aizkrauklē, kā arī, norisinās darbs pie veikalu celtniecības projektiem uz nopirktajām zemēm Rīgā (Ropažu un Lubānas ielā), Tukumā (Zemītes ielā 5) un Kuldīgā. Jau labu laiku strādājam jaunā un modernā noliktavas - biroja ēkā Rīgā, Kurzemes prospektā 164A.

Nozare

Automašīnu rezerves daļas

Atvērts

pirmdiena 8:00 - 19:00
otrdiena 8:00 - 19:00
trešdiena 8:00 - 19:00
ceturtdiena 8:00 - 19:00
piektdiena 8:00 - 19:00
sestdiena 10:00 - 14:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Gultņi, Zobrati, Siksnas, Ķēdes

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi