R.A.L. SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

 SIA "R.A.L." dibināta 1993. gadā  un nodarbojas ar dažādu medicīnas preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgū. SIA "R.A.L." sadarbojas ar vairāk kā 20 Pasaulē vadošajiem medicīnas preču ražotājiem.

Mēs saviem klientiem piedāvājam iegādāties augstas kvalitātes un inovatīvu materiālu medicīnas preces ķirurģijai, ortopēdijai, plastiskai ķirurģijai, otolaringoloģijai (LOR), cukura diabēta pacientiem.

Mūsu  ilggadēji un pastāvīgi sadarbības partneri ir Latvijas valsts un pašvaldību medicīnas iestādes, to vidū Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca, Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca, Rīgas 2. Slimnīca, Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, Rīgas 1. Slimnīca, Liepājas Reģionālā slimnīca, Ziemeļkurzemes Reģionālā slimnīca, Vidzemes slimnīca, Rēzeknes slimnīca, Daugavpils Reģionālā slimnīca, Orto Klīnika, Latvijas Jūras Medicīnas Centrs, Medicīnas sabiedrība ARS, Veselības Centrs 4, kā arī citas, dažādu profilu medicīnas iestādes.

Nozare

Medicīnas iekārtas un materiāli

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 17:00
otrdiena 9:00 - 17:00
trešdiena 9:00 - 17:00
ceturtdiena 9:00 - 17:00
piektdiena 9:00 - 17:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Medicīnas preces, Dzirdes aparāti

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi