MFD Veselības grupa

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

 

 MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā.

 

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

 

MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”,  „Iļģuciems”,  „Dziedniecība” un „Možums-1”,  plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas„ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu.

Nozare

Medicīniskie pakalpojumi

Atvērts

pirmdiena 7:00 - 21:00
otrdiena 7:00 - 21:00
trešdiena 7:00 - 21:00
ceturtdiena 7:00 - 21:00
piektdiena 7:00 - 21:00
sestdiena 8:00 - 16:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Ambulatorā palīdzība, Medicīniskā aprūpe, Ģimenes ārsts

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi