Brokeru aģentūra ROOT

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA „Brokeru aģentūra ROOT” ir Latvijas apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kas darbojas kopš 2005. gada. Mūsu brokeru aģentūras klienti ir juridiskas, fiziskas personas, kā arī pašvaldības. Mēs strādājam ar visiem apdrošināšanas veidiem, kā arī ar visām apdrošināšanas sabiebrībām. Šobrīd uzņēmumā aktīvajā pārdošanā un klientu apkalpošanā strādā 10 sertificēti un pieredzējuši apdrošināšanas brokeri. Taču esam arī inovatīvi un atvērti jauniem izaicinājumiem, iespējām un risinājumiem. Tas nozīmē, ka dodam iespēju arī mazāk pieredzējušiem, bet daudzsološiem kolēģiem iespēju darboties un ienest jaunu vēsmu mūsu darbībā.

Mēs esam PIRMĀ UN VIENĪGĀ brokeru sabiedrība, kas izveidojusi savu saistīto uzņēmumu, SIA „ROOT Motors”, kas dod klientam īpašus bonusus, gadījumā, ja pie mums tiek apdrošināta automašīna. Servisam ir līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām. Tādā gadījumā SIA „Brokeru aģentūras ROOT” apdrošinātās automašīnas tiek remontētas uzreiz pēc negadījuma, negaidot saskaņojumu no apdrošināšanas kompānijām.

SIA „Brokeru aģentūra ROOT”  ir Latvijas Apdrošināšanas Brokeru asociācijas biedrs, kā arī mūsu profesionālā darbība pilnībā atbilst brokeru darbības asociācijas Ētikas kodeksam.

Nozare

Apdrošināšana, apdrošināšanas brokeri
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

apdrošināšana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi