Pērle, SIA Kāzu serviss

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Mīļā līgava,  

 

Mūsu partneri, kāzu tērpu ražotāji, uzskata, ka panākumu atslēga slēpjas produkcijas augstajā kvalitātē.  Līgavas, dod priekšroku mūsu  pieguļošajiem tērpiem to oriģnālā dizaina un cenas dēļ   To visu kāzu tērpu ražotāji, dizaineri un konstruktori ir panākuši smaga un mērķtiecīga darba rezultātā. Visu ražošanas procesu tērpu izgatavotāji ir pārdomājuši līdz pēdējam sīkumam, tādējādi novēršot sliktas kvalitātes produkcijas parādīšanos  apritē.

 

Mūsu kompānijas vēsture sākas 2005.gadā. Pa šo laiku ir pārdots milzīgs daudzums kāzu, vakara un bērnu dažādu modeļu tērpu skaits.  Produkcijas klāstā tika iekļauti dažādi aksesuāri, neatņemama kāzu tērpu sastāvdaļa. 

 

Uzņēmums plāno attīstīt kāzu un vakara tērpu modes sfēru un cienīgu vietu starp līderiem šajā nozarē.

 

Bez gatavā kāzu tērpu modeļu klāsta, SALONS var piedāvāt individuāli šūtus tērpus no mūsu partneru kolekcijām – to var  darīt, sazinoties ar mums pa tālruni 29611061 vai apmeklējot Salonu  Rīgā, Avotu ielā 12, kur var iegūt visu nepieciešamo informāciju un uz vietas noformēt pasūtījumu.

 

Neliedzat sev prieku nopirkt elegantu kāzu kleitu no  piedāvātās kolekcijas mūsu salonā, kas  izgatavota tieši TEV aizkustinošākajai dienai Tavā mūžā!

 

Vēlreiz TEVI apsveicam un ceram ka mūsu Salonā Tu atradīsi savu sapņu kāzu  kleitu!. Tu esi pelnījusi to!

 

Nozare

Kāzu saloni
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Kāzu salons

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi