LanaStyle IK, skaistumkopšanas salons

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

"Lana Style" IK skaistumkopšanas salona pārtāve Svetlana Sveboda - permanentā grima un estētiskās medicīnas meistare, vizāžiste un kosmetoloģe.

Piedalījusies izstādēs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā un Polijā. Nodibinājusi skaistuma studiju un mācību centru. Skaistuma studija ir atvērta kopš 2010. gada un ir saņēmusi epidemioloģijas un sanitārijas inspekcijas pateicību. Mūsu meistari speciālisti ar lielu darba pieredzi un mākslinieciskajām prasmēm. Mēs nemitīgi pilnveidojam savas zināšanas semināros, ko vada pasaules līmeņa speciālisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Šveices, Maskavas un Sanktpēterburgas. Mēs rūpējamies par klienta skaistumu un veselību. Mūsu studija piedāvā atlaides pastāvīgajiem klientiem, sezonas piedāvājumus un dāvanas. Skaistuma studija LanaStyle tas ir augsts apkalpo9aanas līmenis, profesionāls kolektīvs, smalkjūtīga attieksme pret katru klientu, mājīga atmosfēra un Jūsu smaidi!

Kosmetoloģijas studija

Jums tiek piedāvātas vismūsdienīgākās kompleksās sejas kopšanas tehnoloģijas, permanentais grims un estētiskā medicīna. Speciālists ar augstāko medicīnisko izglītību.

Nagu kopšanas studija

Jūs varat veikt eiropiešu, klasisko, aparāta un kombinēto manikīru un pedikīru, pārklāt nagus ar Shellac, pieaudzēt gela nagus, palutināt savas rokas un kājas ar SPA masāžu, pīlingu un mitrināšanu, kā arī veikt parafīna terapiju.

Epilācijas studija

Jūs gaida nevēlamo matiņu epilācija ar vasku tā ir vismaigākā un efektīvākā matiņu likvidēšanas metode. Mēs darām visu, lai Jūs justos mājīgi mūsu salonā un saņemtu ne tikai kvalitatīvi sniegtus pakalpojumus, bet arī atpūstos, uzņemtu pozitīvu enerģiju un sajustu savu individualitāti!

Nozare

Skaistumkopšana
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Skaistumkopšanas salons centrā, permanentais grims, permanenta grima mācību centrs, estētiskais aparāta manikīrs, pedikīrs, mezoterapija, mezodiegi, filleri, medicīniskā kosmētika, manikīrs, vaksācija

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi